search

Wahadło Lewoskrętne Spiralne mosiądz 6,5 cm

W/11.1
65,00 zł
Brutto

Wahadło Lewoskrętne Spiralne ; mosiądz 6,5 cm ; waga 27 g

Ilość

Przedstawione wahadło lewoskrętne spiralne łączy w swojej konstrukcji  tradycyjne informacje o oddziaływaniach kształtu -  „wir lewoskrętny” z najnowszymi odkryciami Verna Camerona o oddziaływaniach stoczków z tzw. Fikcyjną tworzącą. Gdy spojrzymy na to wahadło, widzimy wyraźnie odwrócony stożek ( czyli „piramidę o tysiącu boków”) skierowany podstawą do góry. Wiry lewoskrętne, spirale lewoskrętne zawsze rozpatrywano jak zjawisko negatywne; odejmujące, wyciągające energię. To właśnie zjawisko wykorzystano w konstrukcji tego wahadła nadając mu konkretne przeznaczenia-  precyzyjna metrologia   jak najsubtelniejszych promieniowań.
Ten kształt i zaakcentowany „wir” wciąga w symboliczny sposób badane promieniowane do wnętrza wzmacnia je i oddaje , diagnostycznie rozpoznawalne. Wahadło to odznacza się wręcz niespotykaną, bardzo wysoką czułością. Idealne do poszukiwań i diagnoz teleradiestezyjnych ; diagnoz na biometrach, planach , mapach rysunkach, a także zdjęciach. Nawet tych dawnych, najdawniejszych ; wielokrotnie zanieczyszczanych obcymi oddziaływaniami.
Radiesteci zajmujący się „ wahadełkowaniem duchowym”  i radiestezją  Mlakera proponują używać go do prac ezoterycznych, parapsychologicznych, okultystycznych a nawet spirytystycznych.

W/11.1
42 Przedmioty
Nowy produkt
chat Komentarze (0)