Wahadła

Żyjemy w świecie przepełnionym różnorodnymi strumieniami energetycznymi, które oddziałują na nasz organizm. Nie jesteśmy w stanie choćby częściowo uzmysłowić sobie pod jak dużą presją energetyczną znajdujemy się co dnia. Jak nad tym zapanować? Chociażby poprzez stosowanie wahadła. Zabieg oczyszczający nasze czakry przy jego użyciu może zdecydowanie wyeliminować nagromadzenia złej energii. Oddziaływanie wahadłem zalecane jest także w przypadku doznania trudnych przeżyć emocjonalnych związanych z życiem osobistym lub losem naszych bliskich.

Polecamy precyzyjnie wykonane wahadła z mosiądzu, aluminium, kryształu czy drewna oraz łączonych materiałów. Różnorodność kształtów, doskonałe wyważenie i zalety estetyczne sprawiają, że są to akcesoria o najwyższej jakości i sile oddziaływania.

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 of 78

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Siatka Lista

Ustaw kierunek malejący

1-24 of 78

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka Prywatności
x