search

Wahadło terapeutyczne-harmoniczne 5cm

W/29
90,00 zł
Brutto

Wahadło terapeutyczne-harmoniczne 5cm waga 55g mosiądz

Ilość

Jest to wahadło niezwykle przydatne i stosowane w bioenergoterapii do wstępnego oczyszczania z negatywnych promieniowań kolorów radiestezyjnych jak i po zakończonej terapii do ogólnego harmonizowania organizmu i  stabilizacji. Specyficzny kształt wahadła generuje intensywne promieniowanie własne ustabilizowane w górnej części przez „orientowanie wahadła w przestrzeni”- trzy wcięcia na obwodzie.
Gdy popatrzymy na wahadło z góry, od strony zawieszenia, zauważymy te nacięcia na całej górnej baterii. Miejsca nacięć nie są przypadkowe- odpowiadają pozycjom wybranych kolorów radiestezyjnych na obwodzie koła wg. Chaumeryego i de Belizala.
Jest to specyficzny sposób regulacji oddziaływania wahadła polegający na delikatnych obrotach wahadła( w osi pionowej)  znajdującego się w pozycji pracy. Zawieszenie wahadła umieszczone w palcach radiestety umożliwia obracanie wahadłem i  ustawienie wcięć pod różnymi kątami w stosunku do ciała radiestety.
Te charakterystyczne wcięcia na obwodzie stabilizują szczególne kolory radiestezyjne : zieleń, ultrafiolet i podczerwień
- ultrafiolet- własności bakteriobójcze, silnie ogrzewające wnętrze terapia kości
- podczerwień- zalecany w terapiach neurologicznych, chorobach krwi
-zieleń-kolor przygotowawczy do właściwej terapii. Usuwa i łagodzi wibracje

W/29
23 Przedmioty
Nowy produkt
chat Komentarze (0)