search

Wahadło Stabilizator Czakramów

W/26
270,00 zł
Brutto

Wahadło Stabilizator Czakramów 11 cm, 255g

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Energia czakramów jest niezwykle subtelna i bardzo zróżnicowana. Dotyka wielu emocjonalnych,  intymnych sfer ducha; psychiki i mentalności człowieka. Dlatego stosowanie radiestezji do diagnozy i terapii czakr wymaga dużej wprawy, subtelności i dobrego , doskonałego, wrażliwego sprzętu . Takim odpowiednim do tego wahadłem może być zaproponowane przez naszą firmę wahadło

 

Stabilizator czakramów

 

„Stabilizator Czakramów”. Wykonane jest ono niezwykle starannie z mosiądzu odpowiednio wypolerowanego. Swoje własności harmonizujące wibrację czakramów zawdzięcza bardzo specyficznemu kształtowi . Głównym elementem i emiterem jest najdoskonalsza bryła przestrzenna jaką jest kula. Jej promieniowanie wzmocnione jest baterią sześcioelementowych pierścieni o zmniejszającej się średnicy ułożonych w osi wahadła. Średnica pierścieni dobrana jest  zgodnie z Ciągiem Fibonaciego co oprócz wzmocnienia daje dobrą ochronę przed ewentualnymi innymi promieniowaniami podczas terapii. Cała konstrukcja wahadła jak i jego część wzmacniająca i ukierunkowująca energię (pod kulą) oparte są na złotym podziale odcinka, co nadaje wahadłu przyjazny (bardzo ważne), interesujący wygląd. Dolna część swoim zarysem przestrzennym przypomina odwrócony wielostopniowy stożek lub dyfuzor (komorę rezonansową) odpowiedzialną za wytworzenie odpowiedniego wzmocnienia i  natężenia.

Część górną wahadła( nad kulą )stanowi kolejny pierścień o tak dobranych proporcjach aby reedukować rozproszenie energii w tym kierunku, zmniejszyć odbicia energii od radiestety i tym samym poprawić dynamikę pracy.

Dlatego wahadło to charakteryzuje się dużą czułością i silną emisją.

Zaletą  jest bardzo krótki potrzebny czas oddziaływania na

daną czakrę.

 

Przy pomocy tego wahadła ( i Konwencji mentalnej) można dokonać całościowego oczyszczenia z negatywnych promieniowań, określić poziom harmonizacji czakr i przede wszystkim wyrównać, ustabilizować i zharmonizować pracę czakr.

 

 Diagnozę stanu czakr można przeprowadzić osobie znajdującej się w pozycji stojącej. Używanym wtedy klasycznej metody pracy „ręka –antena” tzn. kierujemy lewą rękę w stronę badanej czakry.

Lepsze wyniki uzyska się gdy osoba przyjmie pozycje leżącą a wahadło zostanie umieszczone wprost nad diagnozowaną czakrą. Konstrukcja wahadła umożliwia precyzyjna lokalizację czakry jak i dokładne kierunkowe doenergetyzowanie  i zharmonizowanie.

W/26
1 Przedmiot
Nowy produkt
chat Komentarze (0)