search

Wahadło Mer-Izys mosiądz 3,3 cm

W/5.2
104,00 zł
Brutto

Wahadło Mer-Izys mosiądz 3,3 cm ; waga 32 g

Ilość

To wahadło  jest w pełni oryginalną autorską konstrukcją naszej firmy,  w której staraliśmy się wykorzystać niezwykłe własności tradycyjnego wahadła Izis i dostosować je do potrzeb współczesnej terapii radiestezyjnej. Klasyczny emiter fali kształtu jaki wcześniejsi konstruktorzy użyli w wahadle Izis,  został wzmocniony przez ściętą odwróconą półkulę w której wykonano dodatkowe łagodne stożkowate wgłębienie . Spowodowało to, że wahadło jest duo lżejsze niż należało by oczekiwać po kształcie a także stało się bardziej selektywne jeżeli chodzi o emisje kolorów terapeutycznych    Płaszczyzna cięcia kuli została tak dobrana aby w pozostałej , wgłębionej bryle , głównymi wzmocnionymi kolorami były te o najwyższej wibracji : złoty, biały i fiolet . Można stosować te kolory do odpromieniowywania w stanach ekstremalnych , łagodzenia bólu, usuwania stanów zapalnych. Praktyka wykazała, że oddziaływanie na organizm tego typu wahadłem pobudza w nim procesy samonaprawcze i samouzdrawiające;  podnosi ogólną odporność i wydolność energetyczną pacjenta aktywizuje tkwiące w człowieku możliwości do samoleczenia.
Znakomite wahadło do szeroko rozumianej profilaktyki.

Końcowy stożek powoduje ukierunkowanie  i skupienie ze zdwojoną siła tego promieniowania wzdłuż osi wahadła co ułatwia np. prace teleradiestezyjne.
Praca wahadłem to obserwacja lub wymuszenie obrotów nad ciałem pacjenta w określonych obszarach. Zaprogramowane i wymuszone obroty w lewo działają uspokajająco i uśmierzająco na pacjenta. Natomiast poprzez obroty w prawo pobudza się organizm organizm i dodaje energii. Stan równowagi energetycznej wahadlo zasygnalizuje bezruchem.


Doniesienia jakie do nas docierają od zawodowych terapeutów dowodzą ,że w pełni nam się  udało osiągnąć zamierzone cele.
Ale wbrew pozorom nie to jest główną zaletą tego w pełni oryginalnego wahadła. Owalny i opływowy, aerodynamiczny kształt wahadła "Mer-lzys" powoduje, że wykonuje ono obroty z wielką lekkością i płynnością. Praca tym wahadłem jest niezwykle przyjemna i rozluźniająca a z punktu widzenia pacjenta obserwującego jego specyficzne obroty nawet autohipnotyczna.

W/5.2
41 Przedmioty

Opis

Nr Producenta
3
Nowy produkt
chat Komentarze (0)