search

Wahadło Radion

W/21.1
179,00 zł
Brutto

Wahadło Radion ; mosiądz złocony 5,2 cm ; waga 60 g

Ilość

Wahadło RADION jest typem wahadła „z pamięcią” czyli odmiana wahadła na świadka. Jeżeli „świadek” jest zbyt duży i nie ma możliwości umieszczenia go wewnątrz wahadła lub dysponujemy tylko obiektem zasadniczym wtedy istnieje możliwość naładowania  odpowiedniego akumulatora znajdującego się wewnątrz wahadła danym promieniowanie,. które zostanie zapamiętane. W przypadku wahadła RADION tym akumulatorkiem jest pojemnik z kroplą wody umieszczonej w próżni. Woda jako najlepszy płyn psychometryczny dobrze zapamiętuje odpowiednie wibracje jak również w łatwy sposób może zostać „odprogramowana”.
Wahadło może służyć również do bezinwazyjnego wprowadzania wibracji leku w homeopatii wibracyjnej. W takich przypadkach akumulator nasyca się wibracja leku i rozładowuje nad chorym miejscem pacjenta.
Wahadło neutralizuje się w klasyczny sposób , charakterystyczny dla wahadeł prostych.
Konstrukcja i  kształt  wahadła gwarantuje jak największą „obojętność” i brak własnego oddziaływania.  W tym samym celu elementy wahadła RADION jak i zawieszenie są pozłacane. Dlatego wahadło nasyca się i łatwo oddaje nawet najlżejsze wibracje i promieniowania co gwarantuje dużą swobodę pracy

W/21.1
11 Przedmioty
Nowy produkt
chat Komentarze (0)