W naszym godle istnieje smok pożerający własny ogon - Ouroboros - symbol wciąż odradzającej się kultury. Nieprzypadkowo produkty, które wytwarzamy są efektem doświadczeń kilku kultur i pracy wielu pokoleń.
Jako Firma Ciszak czerpiemy w szczególności z tradycji dwóch pokoleń polskich radiestetów. 

Od 30 lat zajmujemy się produkcją sprzętu radiestezyjnego. Doświadczenie tych lat spowodowało, że zdobyliśmy na rynku polskim i zagranicznym uznanie jakości i solidności wykonania. Posiadamy najbogatszą ofertę wahadeł stosowanych w radiestezji i bioterapii. Tę ofertę uzupełnia szeroka gama różdżek.

Znaczącą pozycją są również amulety i talizmany wykorzystujące promieniowanie kształtu.

Naszym sztandarowym produktem jest biżuteria Atlantów - pierścień i krzyż. Dopracowana pieczołowicie technologia wykonania sprawiła, że wyroby te cieszą się ogromną popularnością na ryku krajowym i zagranicznym.

Piramidy i sprzęt piramidowy są kontynuacją zainteresowania promieniowaniem kształtu. Rozbudowywanie urządzeń działających na zasadach oddziaływania kształtu jest przedmiotem ciągłego poszerzania oferty firmy.

Stałe poszukiwanie nowych kierunków w tej dziedzinie spowodowało również zainteresowanie chińską sztuką aranżacji wnętrz - Feng Shui. Powstały nowe remedia związane z tą dziedziną, a wraz z nimi rozszerzanie wiedzy na ten temat. Dzięki wiedzy i doświadczeniu popartej praktyką potrafimy skutecznie neutralizować promieniowanie geopatyczne występujące w naszym otoczeniu i przeprowadzić aranżację Feng Shui.

Zapraszamy wszystkich chętnych do odwiedzenia sklepu firmowego przy ul. Malwowej 34 w Poznaniu.

Jednocześnie informujemy, że prowadzimy sprzedaż wysyłkową wszystkich produktów w naszym sklepie internetowym.

Pozdrawiam Serdecznie

Grzegorz Ciszak